madrix@hdt.cz | CZ tel.: +420 353 222 267 | SK tel.: +421 0800 221 551

Když hledáte inspiraci

Stačí se dívat

Realizace MADRIX
Hluboké Mašůvky (CZ)

V obci Hluboké Mašůvky necelých 8 km severně od Znojma jsme v klubu Boomerang instalovali multimediální stěnu LED PixelWall. Tato LED stěna je tvořena několika stovkami 5 cm LED PixelCube, které dokáží kopírovat jakékoliv křivky stěn a povrchů.

Hlavní světelný park je složen z LED PixelWall a je zavěšen pod stropem na konstrukci Alutruss. LED PixelWall také tvoří taneční parket, který je pokrytý 25 mm odolným průhledným polykarbonátovým povrchem. Nakonec byla část LED PixelCube nainstalována i před a za DJský pult. Návštěvníci klubu tak zažijí „světelné peklo“, které dokáže vytvořit pouze PixelWall.

Celý LED PixelWall světelný systém je řízen inteligentním software Madrix, jednotlivé body lze programovat dle libosti a podle jejich umístění. Není tedy problém zobrazovat různé informace a efekty na zdi a na stropě, např. text a animaci. Všechny plochy lze snadno propojit a ovládat jako jedinou světelnou stěnu. Rychlost a barevnost celé světelné show překvapí každého návštěvníka klubu. Celou světelnou kompozici dotváří dekorační LED pásky.

Koukněte na video

Použité technologie

MADRIX DVI


Brno (CZ)

Unikátní 3D LED stropní osvětlení je nedílnou součástí brněnského klubu Boby centrum a dokáže navodit příjemnou atmosféru během vystoupení. Její variabilita a barevnost ozvláštní každý koncert, show nebo promo akci. Více jak 700 LED trubic, které jsou vertikálně zavěšené v symetrické mřížce, vytváří úžasné prostorové a barevné efekty.

Díky ovládacímu software Mardix je možné vyvolat efekt 3D vlnícího se stropu, soustředných kruhů, barevných světelných vln, různých obrazců apod. LED světelný strop je napojen na další efektové a zábavní osvětlení haly a poskytuje unikátní světelnou show pro taneční párty, koncerty a další kulturní a společenské akce. Jedná se o největší instalaci 3D LED stropu řízeného SW Madrix na světe.

Koukněte na video

Použité technologie

700 LED trubic


Bratislava (SK)

Club Great byl od počátku řešen s požadavkem vytvořit světelný strop, který je jednak unikátní, nicméně musí splňovat i možnost odvětrávání vzduchotechnikou. Proto se zde nevolil jednolitý strop, ale zvolili jsme hvězdicovitý tvar na profilech do, kterých jsme obsadili světelné pixely. Tento strop je řízen pomocí softwaru Madrix Basic, dále je zde zařízení Madrix Luna 8. Club je též unikátní i v tom, že světelnou techniku ovládají dva softwary v jednom počítači - jeden software jako hlavní, značky Eurolite SAP-512, umožňuje ovládat světla pomocí dotykové obrazovky a druhý software Madrix snímá výstup z hlavního softwaru pomocí kabelu Madrix USB One a na základě hodnot odeslaných SAP softwarem nastaví požadovaný program požadovanou scénu nebo i požadovaný jas z celé scény. To nám umožnilo zkombinovat světelný strop s klasickými efekty, takže je zde umístěno 20 ks rotačních hlavic Stagg a BeamZ a další svetelné efekty, které spolupracují navzájem. Tím se vytvoří například atmosféra, kdy modře svítí skenery a též do modra je laděný i světelný pixelovy strop.

Použité technologie

MADRIX Basic
MADRIX USB One
MADRIX LUNA 8
EUROLITE SAP-512


Prievidza (SK)

Pro Jantár club Prievidza jsme řešili unikátní instalaci světelných stěn PixelWall. Celkem 1080 LED bodů na stropě a stěnách, které jsou řízeny software Madrix, tvoří neopakovatelnou světelnou atmosféru klubu. Dále jsme diskotéku vybavili inteligentními otočnými hlavicemi Muvik, Eurolite a Stagg, nechybí ani profesionální výrobník neviditelné mlhy.

Koukněte na video

Použité technologie

MADRIX Basic
MADRIX USB One
MADRIX LUNA 8


Námestovo (SK)

LED obrazovky nejsou pouze novým trendem v reklamě a marketingu, ale stávají se také doplňkem zábavních center a diskoték. Dokladem je ohebná LED obrazovka Eurolite LED Curtain P37 v diskotéce Vulkan ve slovenském městě Námestovo (Žilinský kraj). Celkový rozměr této LED obrazovky je 7,2 x 2,4 m a celý systém je řízen pomocísoftware Madrix, což umožňuje snadnou synchronizaci ovládání kompletního světelného parku.

Použité technologie

1x MADRIX DVI


Šamorín (SK)

Pro Arénu club v Šamoríně jsme instalovali světelný strop. Club je osazen programem Madrix Basic. Dále je tam zařízení Madrix Luna 4. Světelný strop obsahuje 100 ks reflektorů PAR BeamZkteré jsou uspořádány do rastru 10 x 10 ks. Po bocích klubu jsou nainstalovány skenery Eurolite, Stroboskop 1500 W dále laser eLite Green 2 W a navíc i dalších 30 ks PAR BeamZ reflektorů. Celý systém řídí počítač, který má na starosti chod světelného stropu, a dále je tu i kontroler Eurolite, který ovládá ostatní světelné efekty.

Použité technologie

1x MADRIX Basic
1x MADRIX LUNA 8


Mariánské Lázně (CZ)

LED strop a vizuální efekty pro DISCO klub Mariánské Lázně.

Použité technologie

1x MADRIX Basic
1x ArtNET kontrolér
900x eLite pixelKam dál?