madrix@hdt.cz | CZ tel.: +420 353 222 267 | SK tel.: +421 0800 221 551

Music makes the light

Světlo stvořené hudbou

Madrix - novinky


10. 12. 2018

STELLA v.2

Největší novinka je v možnosti propojení zařízení přes FTP port seriově bez nutnosti routeru - další vlastnosti MADRIX STELLA

3. 10. 2018

NEBULA II

Další generace Madrix Nebula je na světě! Nové přednosti: 2 Ethernetové porty s podporou řetězového propojení více jednotek (Daisy-Chain support), propojí až 320 DMX skupin nebo 40 jednotek Madrix Nebula. Nový Firmware 2.0 navíc umožní Streaming ACN, nastavení “Start Channel, Channel Order” a mnoho dalších funkcí - viz vlastnosti MADRIX NEBULA

2. 8. 2018

ORION

Výkoný A/D převodník - velmi snadno převádí analogový signál 0-12V na 8 nebo 16 bitový digitální DMX výstupní signál. Kontroluje výstupy permanentně a mapuje každý jeden vstup samostatně až na 8-16 samostatných DMX kanálů k jednomu Orion zařízení.

7. 5. 2018

Nový MADRIX 5

Představujeme Vám nový MADRIX 5! Revoluční a inovativní nástroj na ovládání LED světel a efektů, VJ nástroj, ovladač spolupracující se všemi známými standardy, výkonný a uživatelsky přívětivý prostředek k odbavování těch největších světových světelných show a projektů. Vyzkoušejte nové prostředí, větší výkon a ještě univerzálnější možnosti použití. Stáhněte si MADRIX 5 a vyzkoušejte si jej ZDARMA.

KE STAŽENÍ
29. 4. 2018

Nová sekce na MADRIX.cz

Na základě požadavků mnohých z Vás jsme doplnili sekci Help o možnost stažení driverů pro jednotlivé komponenty Madrix. Doufáme, že tato maličkost pomůže vyřešit Vaše potíže s chybějícími ovladači, přeinstalováním stávajících aplikací na nové počítače apod. V případě potřeby o další support nás kontaktujte na e-mailu: info@MADRIX.cz
15. 8. 2017

Máme certifikát pro Slovenskou republiku

Naši slovenští kolegové obdrželi certifikát jako autorizovaný partner MADRIX. Pokud jste tedy ze Slovenska, neváhejte se na ně obrátit, jsou to profesionálové.


CERTIFIKÁT

  • Náhled certifikátu zde4. 7. 2017

MADRIX 5.0 je za dveřmi!

Nová verze MADRIX bude k dispozici už koncem léta a my Vám přinášíme důležité informace o licencích a HW klíčích. Nová verze MADRIX 5 nebude kompatibilní se stávajícími HW klíči a proto je třeba správně volit verzi a patřičný HW klíč. Více si přečtěte v PDF, které je ke stažení.

Důležité informace o nové verzi MADRIX 5 v PDF

DŮLEŽITÉ

  • Stávající verze MADRIX budou stále podporovány a funkční
  • Verze 5 nebude zpětně podporovat staré HW klíče
  • Pro dotazy nás neváhejte kontaktovat15. 5. 2017

MADRIX 5.0

Očekáváme novou verzi MADRIXu 5.0! Bude obsahovat všechny funkce předchozích verzí a spoustu dalších nových předností. Budeme vás brzy informovat!

Zatím si stáhněte leták s výčtem nových funkcí MADRIX 5

CO BUDE NOVÉHO

  • Nové efekty
  • Nové uživatelské prostředí (např. denní a noční režim)
  • Přehrávání zvukových stop ve videích19. 5. 2017

Verze MADRIXu 3.6f

Stáhněte si aktuální verzi MADRIX 3.6f. Doporučujeme mít instalovanou vždy nejnovější verzi produktu!

Stáhněte si také aktuální podpůrné knihovny. Ty se instalují separátně a automaticky s MADRIXEM.


Kam dál?